Vera Šengelija

Vera Šengelija ir sabiedriski aktīva pedagoģijas maģistre un biznesa administrēšanas doktore, kas vienmēr atvērta inovācijām un pozitīvām pārmaiņām. V.Šengelija ar iniciatīvu un pozitīvo domāšanu sniedz savas zināšanas un enerģiju sabiedrībai. Pārzina vietējo kopienu.

V.Šengelija: Ventspilī pēc četriem gadiem redzu pilsētas vēsturiskā centra atdzimšanu. Būtiski palielināsies jauno ģimeņu skaits Ventspilī, jo uz pastāvīgu dzīvi pilsētā pārceļas jauni cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām un ārvalstīm. Pašvaldības un privātā biznesa sadarbības rezultātā dzīvojamā fonda celtniecība kļūs pievilcīga jaunām investīcijām un idejām. Izglītības Ventspilī, tās daudzveidība, aktīva IT pielietošana vilinās Ventspilī ierasties ģimenes ar bērniem no dažādiem Latvijas reģioniem. Ventspils nacionālo kultūras biedrību asociācija, sadarbojoties ar Konsultatīvo padomi mazākumtautību un nepilsoņu jautājumos, regulāri organizēs nacionālo kultūru festivālu “Ventspils vainags” starptautiskā mērogā.

Aizraušanās: Iedvesmo mūzika, dziedāšana; dod spēku jaunu un inovatīvu ideju  ieviešana dzīvē, ceļošana, radošu projektu realizēšana; relaksē pastaigas, dabas forografēšana, bagātina komunicēšana ar cilvēkiem.

V.Šengelija: Ventspilnieks ir atbildīgs, mērķtiecīgs, saimniecisks; savas pilsētas patriots; atvērts jaunām idejām, iniciatīvām un to realizācijai; kārtību mīlošs, izvēlīgs izklaidēs, orientēts uz mērķa sasniegšanu, kvalitāti un rezultātu.

Dzimusi: 1954. gadā Gruzijā

Darbavieta Amats
Ventspils 3. vidusskola direktore
SIA “Baltijas Starptautiskā akadēmija” Ventspils filiāles vadītaja
Ventspils pilsētas dome Konsultatīvās padomes mazākumtautību un nepilsoņu jautājumos priekšsēdētāja, Sabiedrības integrācijas komisijas priekšsēdētāja vietniece
Politiskā partija “Latvijai un Ventspilij” valdes locekle

 

Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Ņūportas Starptautiskā universitāte 2006 doktora grāds uzņēmējdarbības vadībā
Latvijas Universitāte 1998 maģistra grāds pedaģoģijā
Gorlovkas valsts pedagoģiskais svešvalodu institūts 1977 vidusskolas skolotājs, franču un vācu valodas skolotājs vidusskolā