Solvita Pleinica

Solvita Pleinica ir radoša, aizrautīga un daudzpusīga ventspilniece, kuras interešu lokā vienmēr bijis sports, izglītība un kultūra. Sporta skolas “Spars” direktore. Organizatore no lielām vīzijām līdz sīkākajām niansēm.

S.Pleinica: Šobrīd Ventspils virzās uz to, lai pēc 4 gadiem tā būtu modernākā un attīstītākā pilsēta Latvijā un pievilcīga pilsēta Eiropas kontekstā. Pēc 4 gadiem veiksmīgi darbojas jaunais Zinātnes un inovācijas centrs VIZIUM, mūsu bērni mācās modernās izglītības iestādēs, kā arī pilnveido savas prasmes daudzveidīgās interešu izglītības iestādēs.  Pilsēta turpina attīstīties, kļuvusi vēl draudzīgāka uzņēmējiem un pievilcīgāka tūristiem. Ventspilnieki aktīvi iesaistās pilsētas dzīves pilnveidošanā. Pilsētas ielās un parkos mazie ventspilnieki kopā ar ģimenēm pavada brīvo laiku. Jaunieši satiekas un aktīvi darbojas Jauniešu centros jeb kvartālos. Seniori iesaistās interešu klubos. Un kā sporta cilvēks es esmu pārliecināta – mūsu pilsētai ir vēl kāds Olimpisko spēļu medaļnieks, jo sports un aktīvs dzīvesveids nerimsies Ventspils pilsētā nekad!

Aizraušanās: Sports, grāmatu lasīšana un kino ir tās kaislības, kas saistījušas vienmēr.  Patīk sapņot un sapņus īstenot. Ar vislielāko aizrautību veido scenārijus, režijas dažāda līmeņa pasākumiem, un tos arī organizē. Tomēr visvairāk aizrauj laiks kopā ar ģimeni,  dodoties tuvos un tālos ceļojumos, garās pastaigās vai atpūšoties pie jūras.

S.Pleinica:Ventspilnieks ir mērķtiecīgs, sīksts, izturīgs un ļoti darbīgs. Un citādi nemaz nevar būt, ja dzīvo vēja un jūras ieskautā pilsētā. Ventspilnieks ir tiešs savos vārdos un darbos, mazāk runā, bet vairāk dara. Ventspilnieks ir dzīvesgudrs, izlēmīgs un atbildīgs, kam svarīga ģimene un tās vērtības. Varētu šķist, ka ventspilnieks ir vienpatis, tomēr es zinu, ka ventspilnieks ir īsts komandas spēlētājs un kopā spēj paveikt lielas lietas.

Dzimusi: 1977. gadā Ventspilī

Darbavieta Amats
Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes Ventspils Sporta skola “Spars” direktore
SIA “Reke” Valdes priekšsēdētāja
Ventspils Tehnikums Interešu izglītības teātra mākslā pedagogs

 

Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 2006 Izglītības zinātņu bakalaurs sportā specialitātē izglītības un sporta menedžere, aktīvā tūrisma menedžere
Ventspils Tehnikums 2017 Reklāmas pakalpojumu komercdarbinieks
Ventspils 4.vidusskola 1995 vispārējā vidējā