Politiskajai partijai “Latvijai un Ventspilij” nav saistības ar nelegālo izdevumu

Partija “Latvijai un Ventspilij” ir vairākumā pārstāvēta Ventspils pilsētas Domē kopš partijas dibināšanas 1994. gadā. Par mūsu komandas paveikto runā darbi, kas vienmēr bijuši kā mēraukla, pēc kuras vēlētāji vērtējuši mūsu partijas sniegumu, rūpes par iedzīvotājiem un ieguldījumu pilsētas attīstībā.

Dome regulāri un izmantojot dažādus komunikācijas kanālus informē iedzīvotājus par paveikto. Savukārt politiskā partija “Latvijai un Ventspilij” sagatavojusi un nodevusi ventspilnieku vērtējumam oficiālu partijas izdevumu ar ilggadējo saukli “Ventiņu spēks ir darbos”.

Šobrīd konkurenti dedzīgi steidz vainot partiju “Latvijai un Ventspilij” jaunā, nelegālā izdevuma “Ko visādi ventspilnieki.lv tev nestāsta?” izplatīšanā, tāpēc partijas valde uzskata par savu pienākumu informēt savus vēlētājus, ka tai nav nekādas saistības ar šo izdevumu. Partija nekad nav nodarbojusies ar nomelnošanas kampaņām, tai skaitā tam veltītu izdevumu publiskošanu. Tas mūsu vēlētājus neinteresē. Mēs runājam tieši – gan par pozitīvo, gan par negatīvo, savukārt šāds partizānu mārketings ir absolūtā pretrunā ar partijas ilggadējam tradīcijām, un partijas valde no šādām aktivitātēm kategoriski norobežojas!

Vienlaicīgi jāatzīmē, ka tieši pret partiju “Latvijai un Ventspilij”, tai skaitā un jo īpaši pret tās vadītāju Aivaru Lembergu – jau 23 gadus uz katrām vēlēšanām ir vērstas nomelnošanas kampaņas, tai skaitā, ļoti plaši vēršoties ar administratīvām, spēka metodēm. Spilgts piemērs – pilnīgi nepamatots Aivara Lemberga apcietinājums jau priekšvēlēšanu periodā. Tagad jauna avīze – ko visādi ventspilnieki.lv tev nestāsta?, ko, acīmredzot, izplata kāda no konkurentu partijām, tādējādi kārtējo reizi vēršot nomelnošanas kampaņu pret partiju “Latvijai un Ventspilij”. Jāatzīst, ka nomelnošanas kampaņu organizēšanā viņi nudien ir pārāki par mums!