Kristīne Lemberga

Kristīne Lemberga ir mērķtiecīga un orientēta uz rezultātu. Pamatoti var lepoties ar Ventspils izaugsmei un dažādu nozaru attīstībai piesaistīto ES fondu un cita ārvalstu finansējuma piesaisti. K.Lemberga aktīvi iesaistās pilsētas attīstības plānošanā, lai pašvaldības nākotnes ieceres ietu kopsolī ar ventspilnieku nākotnes vajadzībām!

K.Lemberga: Ventspils jau ir sakoptākā, ziedošākā, pārsteidzošākā pilsēta Latvijā. Tāpēc jau daudzi “precinieki” vēlas to iegūt. Līdzšinējā komanda ir izdarījusi neiespējamo – Ventspils ir pārvērtusies no grausta par skaistāko pilsētu Latvijā. Laikam ejot, globālajā pasaulē viss attīstās straujiem soļiem. Tas, kas vakar vēl bija moderns, šodien tā jau var būt vēsture. Līdz ar to ir svarīgi jau šodien radīt to, kas rīt joprojām būs moderns un aktuāls. Mēs plānojam Ventspils attīstību tādu, lai varam ar to lepoties vēl ilgus gadus uz priekšu.Ventspils nākamo 4 gadu laikā  nedrīkst zaudēt iesākto izaugsmi. Būs jaunas darba vietas, uz Ventspili atgriezīsies ventspilnieki, kuri grūtos laikos bija meklējuši darba iespējas citviet, būs jauns dzīvojamais fonds, lai jaunajām ģimenēm ir atbilstoši dzīves apstākļi, būs vēl plašākas un modernākas izglītības un atpūtas vietas jauniešiem un ģimenēm ar bērniem, Ventspils būs veselīga un sportiska dzīvesveida meka, Ventspils būs miera osta, kur nesteidzīgi pavadīt vecumdienas.

Ventspils dzirkstīs!

Aizraušanās: Aizrauj, iedvesmo un pārsteidz daba. Vislabprātāk atpūšas kopā ar ģimeni dabā, piemēram, cepot mežā desiņas, klausoties putnu čalošanu, vasarā, silto saules staru skauti, no laivas makšķerējot, rudenī skatoties pļavās buļļu baurus, ziemā izbaudot ragaviņu nobraucienus no kalna, un tā ik brīvu mirkli, saplūstot ar dabu.

K.Lemberga: Ventspilnieks ir mērķtiecīgs, lai sasniegtu nospraustos mērķus; ventspilnieks ir atbalstošs, lai dotu padomu un atbalstītu grūtā brīdī; ventspilnieks ir prasīgs, lai viņam būtu labākais!

Dzimusi: 1978. gadā Rīgā

Darbavieta Amats
Ventspils pilsētas dome Izpilddirektora vietniece – Attīstības pārvaldes vadītāja
Politiskā partija “Latvijai un Ventspilij” Valdes priekšsēdētāja vietniece

 

Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Latvijas Universitāte 2003 Ekonomika (maģistra programma)
Konkordijas starptautiskā universitāte Igaunijā 2001 Starptautiskais bizness
Rīgas 1. ģimnāzija 1996 vispārējā vidējā