Andris Grigalis

Andris Grigalis ir mūziķis – pedagogs, kurš strādājis  Ventspils Mūzikas vidusskolā kā trompetes pedagogs, tagad ir  skolas direktors un ir gandarīts, ka audzēkņi var mācīties mūsdienīgā skolā!

A.Grigalis: Manā skatījumā Ventspils pēc četriem gadiem būs moderna, ilgtspējīgi attīstīta pilsēta – reģions un viens no visas Latvijas saimnieciskajiem un kultūras centriem. Pilsēta, kurā skan mūzika, satiekas cilvēki, mācās bērni un jaunieši. Pilsēta, kur satiekas cilvēki no visas pasaules – jo šeit notiek labas lietas; šeit dzīvo un strādā izglītoti, talantīgi, darbīgi cilvēki, ar kuriem būt kopā ir interesanti, ražīgi un vienkārši labi.

Aizraušanās: Mācās un apgūst dažādus amatus, lai pašrocīgi  atjaunotu vienu no pamestībai nolemtajām Latvijas lauku mājām. Vaļasprieks ir medības un makšķerēšana.

A.Grigalis: Ventspilnieks ir strādīgs un mērķtiecīgs; vienkāršs, bet vienlaikus daudzpusīgs; ventspilnieks ir iecietīgs, daudz nerunā, tomēr māk pastāvēt par savām patiesajām vērībām; ventspilnieks neliekas zinis par to, ko citi domā vai runā, jo zina, ko dara un kas viņš patiesībā ir; ventspilnieks tikai šķiet noslēgts vienpatis – kad vajadzīgs, viņš nāk talkā un sniedz gan palīdzīgu roku, gan sirsnīgu smaidu.

Dzimis: 1957. gadā Kuldīgā

Darbavieta Amats
PIKC Ventspils Mūzikas vidusskola direktors
Ventspils pilsētas dome domes deputāts, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja vietnieks
Ventspils Mūzikas skolas atbalsta fonds “DoSiM” valdes loceklis
Izglītības kvalitātes valsts dienests akreditācijas komisijas vadītājs
Politiskā partija “Latvijai un Ventspilij” valdes loceklis

 

Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija 1981 Trompetists, solists, orķestra mūziķis, pedagogs
Ventspils Mūzikas vidusskola 1976 vidējā profesionālā